Potřebujete poradit? Volejte +420 776 733 130

Realizace Ready-to-Fly koptér na zakázku

Nabízíme Ready-to-Fly platformy koptér sestavených u nás v JamCopters s nejvyšší kvalitou na tuzemském i zahraničním trhu. Důraz je kladen především na profesionální konfiguraci, tak aby byl zákazník maximálně spokojen s nejvyšší kvalitou výsledného videa a letových vlastností. Jelikož působíme na trhu jako první firma v České republice specializující se na provoz a realizaci všech typů koptér, nabízíme zákazníkovi také komplexní studii a sestaveni koptéry v závislosti na jeho požadavku.

Dlouholeté zkušenosti z oblasti samotného natáčení reklamních spotů a spolupráci s filmovými produkcemi zaručují vhodné a nadčasové řešení. V závislosti na již realizovaných Ready-toFly koptérách pro vládní instituce (PČR, URNA, HZS ČR, AÚ AVČR a další.) nabízíme i speciální typy koptér pro průmyslové a jedinečné využití (termokamery, zoom kamery, 3D phogrammetric, záchranné systémy, geografie atd.).

Vyberte si u nás v JamCopters KVADROKOPTÉR, HEXAKOPTÉR, OKTOKOPTÉR, X8 KOPTÉR, Y6 KOPTÉR v konfiguraci DJI, MikroKopter, Pixhawk a jiné.

Pro všechny u nás realizované Ready-to-Fly koptéry patří standardy a výhody pro zákazníka:
--> konzultace a návrh optimálního systému
--> uživatelské a systémové příslušenství dle Vašeho výběru
--> technické a letové školení zákazníka
--> podpora a zajištění k provozu UAV na území ČR dle legislativy
--> bezplatná a profesionální telefonní podpora zákazníkovy

Více o využití Ready-To-Fly koptér se dozvíte v článcích Ready-to-Fly koptéry a jejich využití, Termovizní kamera WIRIS od Workswell.

Základní ukázka typů a provedení námi realizovaných Ready-to-Fly koptér:

V ČR máme oficiální zatoupení pro prodej Gryphon Dynamics rámů koptér a příslušenství. Na fotce vidíte realizaci oktokoptéty Gryphon Dynamics s motry Dualsky XM7010, řídící jednotkou DJI A2 a v JamCopters vyrobený a zkonstruovaný kamerový brushless gimbal pro BMCC 4K a RED EPIC.

Octocoptér heavy lift s konstrukcí sklápěcích ramen po vzoru DJI S1000 a DJI S900 viz fotografie níže. Konfigurace motorů Dualsky a regulátorů JET. RC systém Jeti s duálními senzory. Brushless Gimbal pro BMCC4K a RED EPIC.

V nabídce samozřejmě máme i standardní sety výrobce DJI Innovations a to všech typu koptér (např. DJI S900, DJI S1000, DJI Phantom, DJI Inspire, DJI Matrice 600). Jsme také profesionální prodejci DJI systému v ČR a zahraničí. 

 

Jedno ze speciálních řešení pro ARMÁDU ČESKÉ REPUBLIKY. Konfigurace X8 s termovizním systémem a 32násobnou zoom CMOS kamerou se stabilizovaným objektivem a dlouhou dobou letu. Upraveno na modifikaci pro "long range" provoz.

V případě zájmu o sestavení Ready-to-Fly koptéry na zakázku nás kontaktujte na info@jamcopters.cz.

Novinky z oblasti coptér a příslušenství pro coptéry

DJI představuje novou koptéru – Phantom 4 Advanced

DJI představuje novou koptéru – Phantom 4 Advanced

Před pár dny představila společnost DJI novou verzi koptéry Phantom 4 nesoucí jméno Phantom 4 Advanced....

17. 04. 2017 VÍCE
DJI Matrice 200 — Nový RTF systém pro průmyslová využití

DJI Matrice 200 — Nový RTF systém pro průmyslová využití

Společnost DJI dále udává trendy v oblasti koptér. Před pár dny totiž odhalila novou koptéru Matrice...

06. 03. 2017 VÍCE
DJI Zenmuse Z30 — kamera se 30násobným optickým zoomem

DJI Zenmuse Z30 — kamera se 30násobným optickým zoomem

Hledáte kameru pro koptéru, která vám při inspekcích či kontrolách ušetří čas,...

17. 01. 2017 VÍCE